Ważne funkcje

33

Taksator


Innowacyjny system do określania wartości przedmiotów. Bądź zawsze na bieżąco z cenami, bez czasochłonnego klikania. Innowacyjnie podeszliśmy także do obsługi zawartej umowy.
precyzyjne wycenianie towarów. Możesz szybko i bez zbędnego klikania zweryfikować czy dany produkt został odpowiednio wycniony.
Innowacyjne podejście do obsługi zawartych umów. Zaoszczędzony czas możesz m.in. poświęcić na rozmowę z klientem i budowanie relacji.
historia wycen przedmiotów z aktuanymi cenami. „Nie sprzedaje się?” łatwo sprawdź czy powodem nie jest zbyt wygurowana cena
traktujesz klienta indywidualnie? Udzielaj indywidualnych upustów przy zawieranych umowach i przy sprzedaży
Stali klienci ? Pogrupuj klientów i udzielaj grupowych upustów na zawierane umowy i zakupy
historia umów i historia klienta
Usługa Lombardowa to produkt, a Ty masz możliwość posiadania wielu produktów. Możesz przygotować dla różnych klientów rózne warunki Pożyczki/Przechowania/Umów kupna.
elektroniczny obieg dokumentów. Pracuj na programie a nie na papierze zminimalizowaliśmy ilość czasu jaką poświęcasz na papierki. Osczędzaj czas i pieniądze.
minimalizujemy użycie papieru, dzięki zastosowaniu technologii informatycznych
obsługa Lombardu zminimalizowana do niezbędnych czynności przy jednoczesnej maksymalizacji ilości pozyskiwanych danych.
łatwiejsze i szybsze szkolenie dla pracowników, to mniejsze koszty.
wydruk etykiet z kodami kreskowymi. Każdy towar wiesz z której jest umowy.
wydruk umów z kodami kreskowymi. Kiedy przychodzi klient łatwiej jest wyszukać umowę.

Gruper


Innowacyjny system do przeprowadzania szybkiej inwentaryzacji i śledzenia położenia towaru w twoim magazynie.
Liczysz wszystkie pieniądze przynajmniej raz dziennie? Dlaczego nie sprawdzać stanu magazynowego tak samo często jak liczysz gotówkę? Teraz spis z natury możesz robić codziennie ! Tak, już teraz, stan magazynowy sprawdzaj codziennie dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi. Możesz remanent 1000 szt pozycji zróbić w mniej niż dwadzieścia minut dzięki kodom kreskowym. W ten sposób otrzymasz informację czy wszystkie przedmioty są na swoim miejscu i czy niczego nie brakuje.
Nie chcesz biegać ze skanerem kodów? Zrób inwentaryzację w 1 minutę dzięki technologii RFID – elektroniczne etykiety. Nasz system jest gotów na RFID.

Najważniejsze zalety:
Kliknij i Zapomnij. Remanent wygląda tak: Uruchamiasz program i klikasz, klikasz, klikasz…, a program robi wszystko za Ciebie
minimalizacja nakładu pracy przy wykonaniu inwentaryzacji
możliwość zrobienia selektywnej inwetaryzacji wrażliwego asortymentu np biżuteria, telefony, laptopy
Podział magazynu na regały i półki, oraz wybrane przestrzenie dzięki czemu łatwo i szybko zlokalizuj przedmiot
możliwość sprawdzenia czy dany asortyment jest we właściwym miejscu
możesz śledzić miejsce przebywania przedmiotu na podstawie danych historycznych
niewiarygodnie łarwo znaleźć niezgodności na magazynie
Dzięki naszemu systemowi zawsze masz porządek w magazynie
ekologia – wszystkie dokumenty genrujesz elektronicznie i na nich pracujesz
nie drukujesz zbędnego papieru zaoszczędzasz miejsce w segregatorze
oszczędzasz bo nie musisz inwestować w drogi sprzęt do przeprowadzania inwetaryzacji
zminimalizowaliśmy możliwość popełnienia pomyłki
Kontrolujesz zmiany na magazynie dzięki elektronicznym dokumentom i w ten sposób możesz wyszukać historie przedmiotu dzięki poprzednim remanentom.
możliwość wykorzystania technologii RFID

Kasjer walutowy


Dzięki integracji systemu Kantoru z Lombardem teraz masz możliwość dużo łatwiejszej obsługi kantoru, generowania raportów PZKAN jednym kliknięciem z wszystkich kantorów rozsianych po całej Polsce. Używasz ceny giełdowej czy może ceny NBP do ustalenia kursu w swoim kantorze ? Ceny walut aktualizowane automatycznie raz na 1 min lub co 5 minut lub raz dziennie, albo ręcznie na żądanie – Ty decydujesz.
Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu prowadząc dwie kasy fizyczne – lombardową i kantorową liczysz pieniądze tylko w jednej z nich. W ten sposób masz jeszcze więcej czasu na faktyczne problemy a nie zastanawianie się np. gdzie powinno być więcej gotówki.

Allegro


‚Łącznik Allegro’ służy do integruje program z Allegro. Zbiera informacje o sprzedanych przedmiotach, dodaje kontrachentów i pilnuje żeby się nie dupikowali, tworzy zamówienia, sprawdza formę wysyłki, sprawdza stan płatności. Jest możliwość obsługi wielu kont allegro.

Zarządzanie uprawnieniami


Zarządzanie uprawnieniami jest prostsze dzięki rolom jakie możesz nadać swoim praconikom. Każdy pracownik ma swój login i ma uprawnienia nadawane ręcznie lub grupowo dzięki rolom.

Wykonywanie zadań


Dzięki systemowi zadań możesz wyznaczać ważne zadania i śledzić ich postęp w systemie. Możesz wyznaczać zadania okresowe dla poszczególnych pracowników. Nikt już nie jest zostawiony samemu sobie. Masz większą kontrolę nad swoimi sklepami i pracującymi tam ludźmi.

Zestawienia i wykresy


Wszystkie niezbędne zesawienia takie jak rejestr lombardowy, umowy zakupione, umowy przechowania/kupna z prawem pierwokupu,

Zarządzanie magazynem


Listowanie towarów po nazwie, cesze, wyszukiwanie towarów o odpowiednich parametrach lub spełniających odpowiednie kryteria,

Prowadzenie księgowości


Księgowa zintegrowana z naszym systemem działa szybciej a twoje decyzje mogą być bardziej trafne dzięki lepszej i szybszej wiedzy. Jest możliwość podpisania umowy z firmą przez nas polecaną. Koszt zaczyna się od 250 zł miesięcznie.